African mango – cudowny suplement, czy marketingowa ściema? Sprawdzamy!

Obecnie mało kto wyobraża sobie odchudzanie bez wsparcia suplementami. Regularna aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta często nie wystarczają, by w odpowiednim stopniu pobudzić metabolizm i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Jednym z najczęściej wymienianych jako skuteczny suplement odchudzający jest mango afrykańskie.

Co to jest?

Buteleczka African Mango

African mango to suplement zawierający ekstrakt z egzotycznego owocu, który sławny stał się za sprawą eksperymentu przeprowadzonego w USA przez znanego tam lekarza – dr Oza. Stosował on ekstrakt z mango afrykańskiego bez jakiejkolwiek zmiany trybu życia.

Już po pierwszym miesiącu stracił ponad 3 kilogramy – nie robiąc nic poza łykaniem tabletki. Od tej pory mango afrykańskie to uznany środek odchudzający.

W licznych badaniach naukowych wykazano następujące właściwości mango afrykańskiego:

 • spadek zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie,
 • obniżenie poziomu cholesterolu we krwi,
 • korzystny wpływ na hormony głodu i sytości – adioponektynę i leptynę,
 • korzystny wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego,
 • działanie przeciwzapalne.

Skład suplementu

Producent deklaruje całkowicie naturalny skład, bazujący na ekstrakcie z owocu afrykańskiego mango. Ten nie rosnący w naszej strefie klimatycznej owoc słynie przede wszystkim z wysokiej zawartości składników wspomagających odchudzanie, ale także kompleksowo dbających o zdrowie. Najważniejsze z nich to:

 • błonnik,
 • polifenole,
 • witaminy A, C i E,
 • magnez, potas, miedź i żelazo,
 • nienasycone kwasy tłuszczowe: kwas laurynowy, kwas stearynowy, kwas oleinowy, mirystynowy i palmitynowy,
 • cenne aminokwasy: walinę, treoninę, izoleucynę, metioninę i cysteinę ,lizynę oraz tryptofan.

Taki bogaty skład, skomponowany przez samą naturę i ukryty z egzotycznym owocu może być z powodzeniem wykorzystany  w procesie redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienia organizmu i zapobiegnięcia niedoborom pokarmowym, właściwym procesowi odchudzania.

Skuteczność i efekty

Nie zapominajmy o racjonalnym i zdrowym odżywianiu. Suplementacja to nie wszystko.

Mango afrykańskie to skuteczny suplement odchudzający. Producent przytacza badania na ochotnikach, wedle których osoby stosujące wyciąg z mango straciły w ciągu miesiąca ponad 5% masy ciała, co stanowi naprawdę imponujący wynik.

Takie działanie wynika z bezpośredniego oddziaływania na tkankę tłuszczową i nasilone jej spalanie. Ponadto zawarty w mango afrykańskim błonnik powoduje ograniczenie wchłaniania tłuszczów z przewodu pokarmowego, co obniża kaloryczność spożywanych posiłków.

Zaś długotrwałe uczucie sytości w połączeniu z optymalnym działaniem na znajdujący się w mózgu ośrodek głodu i sytości sprzyja regularnemu przyjmowaniu posiłków oraz wdrożeniu niskokalorycznej diety. Regulacja poziomu glukozy we krwi zapobiega napadowemu apetytowi na słodycze i przeciwdziała cukrzycy.

Wysoka skuteczność preparatu wynika z jego doskonałej jakości, potwierdzonej standardami GMP oraz z braku syntetycznych dodatków. Dzięki temu chemiczne składniki nie ingerują w działanie naturalnych substancji, które tydzień po tygodniu zmieniają sylwetkę na bardziej szczupłą, a ciało na bardziej zdrowsze.

Dawkowanie

African Mango to doskonałej jakości suplement, którego skuteczność wynika z zawartości aż 600 mg czystego ekstraktu mango w każdej tabletce. Dzięki temu preparat na odchudzanie działa nieporównywalnie skuteczniej od innych tego typu preparatów dostępnych na rynku.

Zalecane dawkowanie preparatu to 1 – 2 tabletki dziennie, spożywane podczas posiłku. Optymalna porcja witamin, antyutleniaczy, kwasów tłuszczowych i aminokwasów zapewnia stałe pobudzenie metabolizmu i redukcję tkanki tłuszczowej. Z tak pożądanego, skutecznego a zarazem bezpiecznego działania suplementu można korzystać aż do osiągnięcia pożądanej masy ciała.

Skutki uboczne?

Producent deklaruje, że formuła preparatu jest całkowicie naturalna, co oznacza bezpieczeństwo stosowania suplementu. Harmonijne oddziaływanie na procesy fizjologiczne organizmu powoduje nasilenie pożądanych przemian metabolicznych z jednoczesną redukcją tych nie chcianych. Nie odnotowano zatem żadnych działań niepożądanych.

Jeśli w internecie pojawiają się jakieś negatywne opinie o mango afrykańskim, dotyczące braku jego skuteczności lub wystąpienia działań niepożądanych, wynikają zapewne ze stosowania suplementów niewiadomego pochodzenia, o niesprecyzowanym składzie.

Cena

Oryginalny suplement African Mango może kosztować więcej niż jego marne i nieskuteczne podróbki. Cena wynika z doskonałej jakości produktu oraz procedury pozyskania i spreparowania oryginalnego mango afrykańskiego, rosnącego wyłącznie w Afryce.

African mango – dzisiaj 01.04.20 – 50% TANIEJ

Trudno wyobrazić sobie, aby ostateczny koszt miesięcznej kuracji z wykorzystaniem tak trudno dostępnego, doskonałej jakości składnika wynosił jedynie kilkanaście złotych!

Producent oferuje na swojej stronie bardzo atrakcyjne zniżki cenowe, sięgające nawet kilkudziesięciu procent, co czyni cenę preparatu bardzo atrakcyjną. Im dłuższa kuracja, czyli im więcej zakupionych opakowań, tym korzystniejszy rabat.

Gdzie kupić?

Mango afrykańskie to jeden z najbardziej znanych preparatów odchudzających ostatnich lat. Sprzyja to dostępności tanich podróbek, które nie dość, że nie wykazują charakterystycznej dla mango skuteczności, to mogą się okazać szkodliwe dla organizmu.

Zakupu preparatu dokonać można wyłącznie na stronie producenta . Jakie można odnieść z tego tytułu korzyści? Najważniejszą jest pewność, że zakupiony preparat jest jednocześnie bardzo skuteczny i bezpieczny. Kupujesz bowiem certyfikowany i naturalny produkt.

African mango - opinie z forum:

 1. Mam napady wilczego głodu, boje się, że skończy się bulimią…Polecacie African mango na taki problem?

  Odpowiedz
 2. Warto kupować droższy produkt czy zdecydować się na tańszy? Czym się różnią te tabletki, skoro to wszystko afrykańskie mango?

  Odpowiedz
 3. African mango - 1 opakowanie GRATIS

Dodaj komentarz