|

Triapidix300 i korzyści ze wspomagania odchudzania. Warto zastosować?

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) już od wielu lat bije na alarm ostrzegając przed rozprzestrzeniającym się problemem otyłości, który dosłownie rozlewa się na cały świat. Nierzadko w różnych publikacjach medycznych słyszy się o prawdziwej epidemii otyłości, która może być głównym problemem XXI wieku.

Niestety Polska nie odstaje specjalnie od reszty świata. Co gorsza, jesteśmy blisko podium wśród najbardziej otyłych krajów Europy. Badania wykonane przez Economist Intelligence Unit w roku 2016 na naszych rodakach wykazały, że ponad 25% obywateli w Polsce cierpi na otyłość. To powoduje, że zajmujemy niechlubne, 5 miejsce w europejskich statystykach. Wyprzedzają nas jedynie kolejno Irlandia, Słowacja, Czechy oraz Wielka Brytania. W tym ostatnim kraju odsetek ten przekroczył już 28%1.

Otyłość to nie tylko wizerunkowy problem człowieka, który może utrudniać relacje międzyludzkie czy zamykać w wielu przypadkach drogę to wspaniałej kariery zawodowej. To przede wszystkim ogromne zagrożenie dla zdrowia. Osoby otyłe bardzo szybko zmagają się z problemami serca oraz układu krwionośnego, mają wysokie ciśnienie, zniszczone stawy i brak energii do codziennego funkcjonowania.

O ile bardzo łatwo stać się osobą otyłą, szczególnie, że wiele osób ma do tego skłonności, tak wyjście z problemu jest już nie lada wyzwaniem. Ludzie łatwo przyzwyczajają się do nawyków żywieniowych, czy do siedzącego trybu życia i zmiana tych przyzwyczajeń bywa niemałym problemem. W efekcie rynek jest zalewany przez różnego rodzaju suplementy diety, które mają takim osobom pomagać. Ich podstawowym celem jest przyspieszenie efektów odchudzania, co z kolei prowadzi do większej motywacji. Dobrym tego przykładem jest TriApidix300, produkt, któremu przyjrzymy się dzisiaj nieco bliżej.

Co to dokładnie jest?

Nie mamy zamiaru tutaj mówić o żadnych cudownych przypadkach zgubienia 15kg wagi w 3 miesiące i to bez robienia czegokolwiek. Jeśli znajdziecie takie zapewnienia to pamiętajcie, aby traktować je z dużym przymrużeniem oka, a szczególnie korzystając z suplementów diety, które już ze swojej nazwy informują nas o tym, czym tak naprawdę są.

Dokładnie tak samo jest z TriApidix300. To suplement diety, który producent promuje jako najlepsza broń do walki z otyłością, ale! nic nie przychodzi samo. Jeśli suplement może pomagać, a za chwilę postaramy się to sprawdzić, to musi on stanowić uzupełnienie diety dobranej przez dobrego dietetyka oraz zwiększonej aktywności fizycznej. Koniecznie o tym pamiętajcie!

Wracając jednak do naszego produktu, są to tabletki o naturalnym składzie, w którym znajdziemy:

  • tyrozynę;
  • ekstrakt z guarany;
  • ekstrakt z czarnego pieprzu;
  • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy.

Nie będziemy tutaj specjalnie zagłębiać się w skomplikowane, medyczne wywody na temat wartości tych składników, ale skupimy się po prostu na tym, co można dzięki nim zyskać, z punktu widzenia potrzeby zrzucenia zbędnych kilogramów.

Tyrozyna oraz czarny pieprz, to tak naprawdę najważniejsze składniki tych tabletek, które mogą brać udział w procesie odchudzania. Tyrozyna jest bardzo cennym aminokwasem, który syntezuje wiele ważnych hormonów i tym samym przyczynia się do regulowania metabolizmu2. To często nieprawidłowy metabolizm, obok niezdrowych posiłków oczywiście, jest przyczynią otyłości.

Buteleczka suplementu

Pieprz natomiast, choć nie wiemy jaki dokładnie gatunek znajduje się w składzie, jest bogatym źródłem kapsaicyny. Reguluje on pracę układu pokarmowego, przyspiesza metabolizm oraz generuje proces termogenezy3. Delikatne podniesienie temperatury ciała przyczynia się do efektywniejszego spalania tkanki tłuszczowej.

Co z resztą? Guarana znana jest pewnie każdemu miłośnikowi napojów energetycznych. To po prostu zastrzyk dodatkowej energii, ważny w tym przypadku, gdyż zachęcający do większej aktywności fizycznej.

Gorzka pomarańcza natomiast powinna nam ułatwić utrzymanie reżimu żywieniowego. To bogate źródło senyfryny, związku chemicznego zmniejszającego łaknienie. Można również usłyszeć o tym, że jego dodatkowym działaniem jest przyspieszanie spalania tłuszczu, ale póki co nie ma wiarygodnych badań, które w 100% potwierdzałyby tę tezę.

Jak powinno się stosować?

Aby stężenie składników w organizmie było odpowiednie, producent zaleca przyjmowanie 2 tabletek każdego dnia, po jednej o różnych porach. Najlepiej przyjmować je rano, 30 minut przed posiłkiem oraz o późniejszej porze, najlepiej przed planowanym treningiem.

Skutki uboczne?

Logo

Choć dostajemy gwarancje producenta co do tego, że stosowanie suplementu jest bardzo bezpieczne dla zdrowia, to jednak obecność tyrozyny powinna u niektórych osób zapalić czerwoną lampkę. Stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta nie powinno być problematyczne, ale zwiększanie dawki może być już niebezpieczne. Tyrozyna podnosi bowiem poziom adrenaliny, a co za tym idzie, ciśnienie tętnicze krwi. Do tego nadmierna dawka powoduje pobudzenie i trudności z zasypianiem.

Nie powinno się jej również stosować w przypadku problemów z tarczycą. Nie zaleca się jej również przy stosowaniu inhibitorów MAO2.

Opinie

Naszym zdaniem przyglądanie się opiniom na temat tego produktu, które znajdziemy w sieci, nie ma większego sensu. W dużej mierze są to komentarze sponsorowane, którym naprawdę nie powinno się ufać. Jeśli chcecie upewnić się, jakie są efekty stosowania, polecamy zajrzenie na moderowane fora tematyczne, gdzie wystawiane opinie na pewno będą bardziej wartościowe.

Triapidix300 – dzisiaj 28.03.24 – 30% taniej

Wydaje nam się jednak, że dostatecznie rzetelnie rozłożyliśmy na czynniki pierwsze skład suplementu diety TriApidix300, wyjaśniając działanie poszczególnych jego elementów. Produkt jak najbardziej może być skuteczny w swoim działaniu, ale tylko wtedy, gdy do tematu odchudzania podejdziemy na poważnie i z odpowiednią motywacją.

Gdzie można kupić i w jakiej cenie?

Aby w ogóle sprawdzić na własnej skórze działanie suplementu TriApidix300 należy zamówić go na oficjalnej stronie producenta. Firma nie prowadzi żadnej dodatkowej dystrybucji produktu i tylko tam po prostu dostajemy oryginalne suplementy, a więc przebadane i bezpieczne dla zdrowia.

Aktualnie jedno opakowanie na 30 dni stosowania kosztuje 175 zł, ale dzięki promocji możemy dostać jeszcze jedno, testowe, które nie kosztuje już nic. Można także po prostu zamówić 2 opakowania i trzecie otrzymać gratis. Wtedy cena wynosi 329zł.

Bibliografia:

  1. https://www.focus.pl/artykul/polska-na-5-miejscu-w-europie-pod-wzgldem-otyoci
  2. http://neuroexpert.org/wiki/l-tyrozyna/
  3. http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/pieprz-cayenne-wlasciwosci-lecznicze-i-odchudzajace-pieprzu-kajenskieg_41550.html
Click to rate this post!
[Total: 28 Average: 3.1]

Triapidix300 - opinie z forum:

  1. A wiecie jaka jest tego cena i gdzie można kupić? Odchudzam się już długo i nic… Może to pomoże… Ale nie mam zbytnio kasy 🙁

  2. Nie wiem ile kosztuje, ale ja tam nie łykam niczego. Jak chcesz schudnąć to tylko zdrowa dieta i ćwiczenia!

  3. Widać, że ktoś tu nigdy nie miał takiego problemu z nadwagą… To nie jest takie proste. Ja ćwiczę regularnie chociaż nienawidzę biegac to biegam i nic z tego. A chipsów też już nie jem ani nic. Wiec jakby ktoś tez miał taki problem, to też by sięgał po suplementy, bo co tu innego zrobić. Desperacja, a jak ktoś jest chudy, to co może wiedzieć! Tylko się mądrzy, że dieta i ćwiczenia. A wiesz, że ja wcale nie leżę na kanapie cały dzień i nie objadam się chipsami?!

    1. masz całkowitą rację, mam tak samo
      kupiłabym te tabletki gdyby nie to, że mieszkam z rodzicami i na pewno zaczęliby zadawać pytania…

  4. A ktoś wie gdzie w Łodzi to dostanę??? Znam dobre opinie lekarzy ale gdzie kupić

  5. W dużych sieciówkach aptekach chyba widziałam to już, ale nie wiem jaka cena. Może mają gdzieś na stronie?

  6. Nie mogłaś widzieć, bo to tylko można kupić przez internet.

  7. Ja gadałam ostatnio z babeczką w aptece u mnie na osiedlu, bo to moja sąsiadka i nie kłamie przecież, że ogólnie laski polecają te tabletki, że naprawdę dają efekty! Ja też jakoś sceptycznie się nastawiam do takich wymysłów, że to wyłudzanie kasy, ale skoro rzeczywiście działa? Ja bym chciała jakieś pięć kilo zrzucić, to może kupię sobie i sprawdzę, czy klientki tej apteki nie kłamią. No tylko fakt – w aptekach nie ma, trzeba zamówić przez neta.

  8. A ile tego dziennie trzeba brać?

  9. Na ulotce pisze, że dwie kapsułki na dzień. Czyli co dwanaście godzin, a najlepiej przed jedzeniem albo przed treningiem. Ja się staram chodzić dwa razy w tygodniu na siłkę wieczorem, to właście przed ćwiczeniami biorę, a rano i w inne dni przed posiłkiem i popijam wodą.

    1. 2 kapsułki dwa razy dziennie przed jedzeniem lub ćwiczeniami

    2. Triapidix300 – dzisiaj 28.03.24 1 opakowanie GRATIS

  10. Producent zaleca zażywanie dwóch kapsułek dziennie.

  11. Eeeeeejjjj to chyba działa! Zawsze miałam problem z nadmiernym tłuszczykiem, a teraz ćwiczę trochę no i nie jem słodyczy, do tego przeczytałam o tych tabsach i biorę już dwa tygodnie – zrzuciłam już trzy kilogramy! A wcześniej to nic mi się nie udawało! I nie wmówicie mi, że to ściema… Działa!

    1. Skoro odstawiłaś cukier to musi działać

  12. Jasne… Może po prostu naprawdę więcej ćwiczysz i zdrowiej jesz? Bo te tabletki to na moje tylko palcebo… Ale jak tam chcecie.

  13. I cooooooooooooo? Działa to???? Bo ja muszę schudnąć do ślubu 🙁 🙁 🙁 Jakie macie opinie w 2015

    1. Zaczelamstosowac, dam znac za miesiac

  14. Działa, działa 🙂 Niby miało być osiem kilo po miesiącu, ale mi udało się zejść z pięciu i jest git 🙂

  15. A jak stosować to cudo? Zastanawiam się nad kupnem, bo trochę mi się przytyło ostatnio, a nie lubię ćwiczyć.

  16. Mi poszło 6 kg ale do tego odstawiłam słodycze! Próbujcie, na pewno na was też podziała

  17. Ściema pewnie, nie wierzę, że jakieś tabletki pozwolą schudnąć. Po prostu to jakieś bujdy, a oni wyciągają tylko kasę. Ja też chcę schudnąć, ale bez diety i ćwiczeń się nie obejdzie.

  18. Ej, no jasne, że dieta i ćwiczenia to podstawa, ale takie tabletki pozwolą ci przyspieszyć efekty i szybciej schudnąć.

  19. Zamawiał to ktoś przez neta? Ja chcę, ale się boję, że zapłacę i nic nie dostanę 🙁

    1. ja zamawiałam, i wszystko przyszło na drugi dzień 🙂

      1. To jest bardzo ciekawe co wszyscy piszą.Niestety ja mam inne doswiadczenie.!Lykam już cztery tygodnie triapidix300 i nic,’waga stoi w miejscu jak zaczarowana.Mam jeszcze jedno opakowanie i zastanawiam się czy to m sens dalej przyjmować.Niestety w moim przypadku nie powiodło się to tak jak bym chciała.A moja nadwaga nie jest drastyczna’tylko 10 kg!Pozdrawiam i życzymy innym więcej pomyślności.

  20. Przysyłają, ja dostałam po trzech dniach zamówienie, nie wyszło drogo, bo jakie 45 złotych za opakowanie przy zamówieniu sześciu. Teraz zabieram się za siebie i chudnę! Trzymajcie kciuki

  21. To jaka jest cena w końcu i gdzie kupić te tabletki na odchudzanie

  22. Wejdź na ich strone to zobaczysz, zależy ile zamawiasz opakowan, jak weźmiesz więcej to będzie taniej. Przy dwóch opakowaniach wychodzi jakies 60 zika za jedno

  23. Ten sklep internetowy, to godny zaufania?

  24. Ja poradziłam się lekarza, bo chcę zdrowo schudnąć, boję się efektu jojo… i wiecie co? Powiedział, ż nie zaszkodzi spróbować, że skład jest ok i że jeżeli dorzucę do tego odpowiednią dietę i aktywność fizyczną, to jest duża szansa, że zadziała tak jak trzeba

  25. Mam 165 wzrostu i ważę 67 kilo, myślicie, że z tym uda mi się schudnąć do 57 w miesiąc???? Proszę to bardzo ważne

  26. Słuchaj, jeżeli połączysz zażywanie preparatu z ćwiczeniami i dietą, to może się udać! Ważne jest regularne stosowanie, ruch i zdrowe jedzenie.

  27. Słyszałem wiele dobrych opinii, chyba jednak zamówię, bo ma dużo zalet, a mi nie chodzi tylko o zrzucenie kilku kilogramów.

  28. Hej a jak to wygląda z efektami ubocznymi???

  29. Nie ma 🙂 Widziałam wygraną tego leku w kilku rankingach i w porównaniu z innymi to jest super też ze względu na to właśnie na ten brak efektów ubocznych

  30. A mój lekarz mówił, że mam sobie z głowy wybić takie pomysły

  31. Jasne, bo pewnie inna firma mu płaci, żeby ci polecił co innego

  32. Niestety trudno trafić na coś, co naprawdę będzie działać. Tu cena jest niezła, bo podobne tabletki to potrafią mieć kosmiczną cenę – nawet kilkaset złotych!

  33. A może ktoś jeszcze podzieli się swoimi osobistymi efektami na forum? Jestem bardzo ciekawa, czy to naprawdę działa. Ja bym chciała dużo schudnąć, najlepiej ze dwadzieścia kilo, bo jednak po dwójce dzieci trochę przybrałam na wadze : ( tylko w czymś dobrym nadzieja, bo tak waga ani drgnie. Czy ktoś to brał i jakie były efekty?

  34. Ja biorę już dwunasty dzień i powiem wam, że mimo mojego sceptycznego nastawienia, to zauważam spory spadek wagi. Może nie jest tak rewelacyjnie, ale czasem pozwalam sobie na coś słodkiego i pewnie to dlatego… Ale cztery kilo zeszło i to bez żadnych ćwiczeń! Nie lubię sportu i w życiu nie pojadę na żadną siłownię, po prostu nie lubię i szkoda mi trochę kasy. Jedyne co, to zaczęłam wysiadać przystanek wcześniej i chodzę więcej pieszo – no i to tyle z mojego sportu! A tabletki rewelka – czuję się o wiele lepiej, to pewnie przez to oczyszczenie z toksyn. No i waga idzie w dół.

    1. A jak to jest z dietą i ćwiczeniami ? Czy tabletki zadziałają bez tego ?

  35. Ja już wzięłam opakowanie, ale jakoś dopiero niedawno ruszyłam. Jeszcze nie wiem czy działa, ale mam nadzieję, że uda mi się dzięki temu schudnąć.

  36. A słuchajcie, czy można łykać tego więcej i jakie będą efekty? Muszę schudnąć bardzo dużo a czasu nie ma.

  37. Zalecenia producenta są konkretne i lepiej ich nie naginać. Myślę, że zwiększenie dawki nie przyspieszy działania preparatu.

  38. Witajcie tabletki zamawia się wyłącznie na stronie producenta, nie ma ich w aptece. Ja zapłaciłam za 3 opakowania 260 zł z czego jedno było gratis.

  39. Mam od tygodnia, nie jem słodyczy i ćwiczę co drugi dzień z płytą Chodakowskiej ”sukces” za 3 opakowania zapłaciłam 219 zł -starczy na 3 miesiące. Tabletki łyka się 2 rano i 2 wieczorem. O efektach mòwić za wcześnie, ale sama dieta i ćwiczenia nigdy mnie nie działały. Za tydzień dam znać jak mi idzie.

    1. O i opowiedz o efektach? Jak idzie? Ja kupilam stosuje juz ponad tydzien ale poki co nic nie widze

  40. Cześć
    Biorę tabletki od 2 tyg jak na razie efektów zero 🙁 przytyłam w ciągu roku 8 kg a mam wrażenie ze to była chwila. Zastanawiam się dlaczego nie ma żadnych efektów. ? Staram się jeść zdrowo ale niestety czasami mi nie wychodzi. Proszę napiszcie jakie wy macie doświadczenie

  41. Czy to ta oferta ze pierwsze opakowanie przysyłają gratis???

  42. Witajcie, ja stosuje od 7 dni.
    Schudłam niespełna 2 kg, jedząc ok 1500 kcal dziennie i codziennie ćwicząc na zmianę:
    1 dnia: 45 min biegu+płyta Chodakowskiej Sekret). Ćwiczone ciągiem lub po pierwszej porcji tabletek bieg i po drugiej porcji wieczorem ćwiczenia
    2 dnia: 1,5 godz rower w wolnym tempie (ok16-20 km) + mocniejsze ćwiczenia Chodakowskiej (Skalpel lub Sukces).
    Wczesnej chudłam ok 1 kg na 2 tygodnie wiec myśle, ze tabletki mocno poprawiły mój metabolizm.
    Dodatkowo ograniczyły głód i chęć na słodkie.
    Moja waga 7.07 – 79,6 kg, waga 14.07 – 77,7 kg

    Postaram sie na bieżąco przedstawiać Wam efekty 🙂

    Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w odchudzaniu :-).

  43. Ja zamówiłam i czekam na przesyłke.Nie ma kontaktu tel.Jak było z waszą przedyłką.

  44. huj warty ten trapidix300 biore od miesiaca i dotego cwicze schudłem 0,5 kg
    170zł jak psu w dupe

    1. oj dziewczyny to co czytam to śmiechu warte

  45. stosuję 2 tygodnie nie jem słodyczy za to 5 posiłków dziennie, regularnie i niestety brak efektów

  46. stosuje preparat od miesiąca nie obżeram się ,3x w tyg ćwiczę zero efektu !!!!!!!

  47. W tydzien -3kg!!! Jestem w szoku, oby tak dalej, musze sie pozbyc jeszcze 10

  48. Stosuję preparat 3 dni. Mam wrażenie, że zmniejszył mi się apetyt. Licze na efekry po dłuzszym czasie stosowania.

    1. Hej biorę 10 dni i apetyt fakt jest mniejszy ale waga stoi w miejscu.:-(

  49. Biorę od tygodnia ten preparat i na pewno nie zauważyłam mniejszego apetytu. Żadnych efektów ale to dopiero tydzień wiec będę pisać. To osiem kilo w miesiąc to wpis chyba od producenta.

  50. Witam.
    Stosuję TriApidix300 miesiąc czasu, prawie żadnych zmian w wadze.
    Nie polecam tego produktu, moim zdaniem wyrzucenie „dużo” pieniędzy w błoto.
    Za 100 zł można sobie wykupić na miesiąc karnet do siłowni lub na basen, na pewno efekt będzie lepszy.
    Bez stosowania diety, wysiłku fizycznego, zażywania TriApidix300 przyniesie zero efektu.
    Zrzucenie 1-2 kg w ciągu miesiąca można osiągnąć zmieniając diety.
    Wysoka cena za towar, który bezużyteczny. Prawdopodobnie działa za efektem Placebo! Sporo wydajesz i wierzysz, że Ci cudownie pomoże leżąc na kanapie.
    Pozdrawiam

  51. 90 dni na zwrot
    Jeśli nie zauważysz u siebie oczekiwanych efektów, możesz zwrócić nierozpoczęte opakowanie w ciągu 90 dni. Zwrócimy Ci pieniądze.
    He he tak jest napisane u nich na stronie. Więc jak to jest? Gwarantują zwrot przy braku efektu czy tylko zwrot, Lachy nie robią bo takie mam prawo w ciągu 90 dni jak się rozmyśle nie otwartego opakowania he he he.

  52. Na wstepie napisze ze nie mam nadwagi i jestem raczej szczupla, chcialam zrzucic tylko 5 zbednych kilogramow po ciazy. Stosowałam sumiennie triapidix przez 2 miesiące + ścisła dieta, ok 1200 kcal, praktycznie codziennie ćwiczenia ok 30 min+ cardio 30 min. Wypijalam codziennie ok 2-2,5 l wody, żadnych słodkich napoi, żadnych gazowanych, zero słodyczy i różnych przekąsek. Poprostu masa wyrzeczeń. Wiecie ile schudłam przez dwa miesiace… niecale 3 kg. Czyli jak na tyle wyrzeczeń + tabletki i to w takim czasie to powinien byc spektakularny efekt. Ale szału nie ma, a te 3 kg to zasługa kontrolowanej, ścisłej diety i bardzo dużej, systematycznej aktywności fizycznej. To nie była zasługa tabletek, bo kiedys po pierwszej ciazy stosujac taki tryb życia bez zadnych tabletek efekt był ten sam jak teraz czyli 3 kg w 2 miesiace.

  53. Jedno pytanie, czy obecność tej kapsaicyny nie powoduje, że przy stosowaniu tabletek regularnych bardzo chce się pić? Pytam zupełnie poważnie, gdyż kiedyś miałam do czynienia z suplementem, który w składzie również miał pieprz i zmagałam się z takim problemem…

  54. a nie można zamówić większej liczby opakowań z jeszcze lepszym rabatem? Ktoś się orientuje? Bo może producent od czasu do czasu wprowadza dodatkowe promocje?

  55. Bardzo mnie interesuje jak to jest z tym zmniejszaniem apetytu. Naprawde widzicie taki efekt stosowania tego suplementu? Byłoby to dla mnie jak zbawienie, gdyż kompletnie nie umiem się powstrzymać przed jedzeniem :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *